Wednesday, January 22, 2014

Archiwum H
Każdy jest czyimś wszystkim. Każdy ma jakieś pragnienia. Ja pragnę, żeby każdy kto wejdzie na tego bloga czytał archiwum. Sandra zawsze chciała by jak najwięcej ludzi po prostu czytało co pisze, co tworzy. Z wielką nieśmiałością i skromnością zastanawiała się czy to ma sens. Dzisiaj my możemy czerpać z tego lekcje. Niech to, co zostało przez nią zapisane będzie dla nas bodźcem do życia MIMO WSZYSTKO! Siłą, by wykorzystywać każdy dzień, siłą do radości z życia, do pasji życia. Ktoś kiedyś powiedział, że każdemu dzieje się według jego wiary. Nie do końca się z tym zgadzam, ale w środku i tak wierzę w coś o czym kiedyś, mam nadzieje, będę mogła napisać. Kiedyś zrobiłam Sandrze prezent na wakacjach ( Holiday ) . Ostatnio to ja dostałam taki sam prezent, w dodatku z tego samego słonecznego kraju. Dziękuje.


2 comments:

  1. Tak, z tego bloga mnostwa rzeczy mozna sie nauczyc. Ja osobiscie przeczytalam go juz kilka razy od a do z i za kazdym razem cos nowego odkrywam:-):-):-) wielka to siła. Jak udala sie wystawa kolazy Sandry?

    ReplyDelete
  2. ja kiedyś na wakacjach ułożyłam nazwę swojego bloga z muszek, pracowałam nad tym całe popołudnie, ale wyszło cudne i zdjęcie jest fajną pamiątką, kilka muszelek uciekało......

    ReplyDelete