Monday, June 18, 2012

About us.

Ludzie sami w sobie są śmieszni. A co to znaczy "być samym w sobie"? Nie wiem. Ale ludzie są śmieszni. Biegają za piłką dla sportu. Robią sobie zdjęcia na pamiątkę. Podróżują, żeby zobaczyć więcej. Odpoczywają by nie czuć się zmęczonymi. Ciągle za czymś podążają i nieustannie dbają o to by było im dobrze, a przy większym szczęściu żeby innym także tak było. Głodni są źli, niespełnieni-smutni, zakochani-chorzy, chorzy-pełni radości/upierdliwości, biedni-stłamszeni, bogaci-rozgoryczeni, młodzi-zagubieni. I tak, bez względu na to czy takie tam owo, wszyscy jesteśmy śmieszni. W swych szaleństwach szczególnie...

7 comments:

 1. te przemyślenia raczej odsłaniają twoją naturę, niż są prawdą ogólną o człowieku. po prostu Ty się smiejesz ze wszystkiego, a w tym co napisałaś nic śmiesznego tak naprawdę nie ma. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wszystko zależy od punktu patrzenia na punkt spostrzeżenia.

   PS Nie śmieję się ze wszystkiego ;)

   Delete
 2. Nie ma prawdy ogólnej ta sa spostrzeżenia ,a człowiek jest ciekawy ,a zarazem smieszny !

  ReplyDelete
 3. Może i śmieszni, ale też tacy sami. Chociaż każdy usilnie stara się wybić ponad normę (osobne pytanie: czym jest norma?), to tak naprawdę nie sposób pozbyć się pewnych zachowań. Przerażające są momenty, kiedy człowiek uświadamia sobie, że jest tylko małą kropką, pośród miliardów innych kropek.

  Akurat ja pracy nie piszę, mam egzamin i prezentację swojego własnego materiału ;))

  ReplyDelete
 4. nie myślisz może żeby wyłączyć weryfikację obrazkową? uciążliwa jest ;p

  ReplyDelete