Saturday, August 31, 2013

Hip Hop Kemp13






\





Kto raz pojedziechce wracać !
photo : Instagram @sylicious

Thursday, August 29, 2013

Barcelona #2♥



...nie bój się odkrywać świata, podążaj za głosem serca; swojej duszy! Szukaj nowych wrażeń!
Chłoń emocje i czuj ! 
Jedź do Barcelony...

                                                                                                     Humoreshka 2012
                                                                                                   ________________________























                             

Tuesday, August 27, 2013

Barcelona 2013

Spełniłam marzenie! 
Stało się dokładnie tak, jak wcześniej przeczytałam. Zanim się spostrzegłam, to miasto weszło mi pod skórę i skradło duszę. Mam nadzieje, ze jeszcze tam wrócę. Ten wyjazd był dla mnie szczególnie ważny, wyjątkowy i uczuciowy. Wspaniałe miejsca i ludzie, którzy byli ze mną. Spełniłam marzenie, lecz nie swoje. Dziwne uczucie szczęścia, którego wcześniej nie znałam...
























Tuesday, July 30, 2013

Italy #2

Wydaje mi się, że jeśli szczęście to chwila, to  można te chwile przedłużać i celebrować przez bliskich. Są oni sposobem, może nawet bardziej drogą  do ogromu. Wiele myślałam, jak tak sobie nic nie wiedziałam. Wymuszałam od siebie tez wiele. Teraz siedząc i tak sobie patrząc, po prostu patrząc jak gdyby nigdy nic,jak zawsze, tak jak patrzyłam wczoraj czy miesiąc temu, niby tak samo a jednak inaczej, na ukochanych mi ludzi, przyznaje - są sposobem, są droga. Niby to banalne i takie normalnie trywialne, ale chce, byś miał to jasne i pamiętał, że przechodzimy do historii zaszczepiając w innych siebie, to jest życie wieczne jakiego możesz być pewnien. A i jeszcze jedno: kiedy serce śpi, daj odpocząć mu, przecież czeka je nowy ból. A ty Żyj!