Zawsze trwałam w przekonaniu, że jestem wygadana. Faktycznie, być może kiedyś byłam. Dzisiaj nie pamiętam co to były za czasy. Dzisiaj zauważyłam, że wolę słuchać niż mówić. Ciekawe od czego to zależy?
Humoreshka 2012
Kończąc: "inne" w sensie zmiany są wpisane w życie i oswajając się z nimi, chcąc nie chcąc, zgadzamy się na nie.
P.S. Pięć miesięcy temu spotkałam pewną dziewczynę. Ma na imię Weronika i pochodzi z Torunia. Jak ja się cieszę, że ją poznałam.
















