Saturday, September 17, 2011

Thursday, September 8, 2011

Pamiętniczku.

Nie mam żadnych zdjęć, którymi chciałabym się z Tobą podzielić. Nie mam żadnych wspomnień wartych Twego zapamiętania. Mam czystą i wolną przestrzeń, której brakuje już tylko spokoju. Drogi Pamiętniku, kiedyś łatwiej się pisało, dzisiaj chęci to za mało. Do niczego się nie zmuszam, czasem tylko stare fotografie w kronice odkurzam. Wiesz, to nie skarga raczej wylew bełkotu myśli, słów potoku. Inna Ja. Ale dalej wierzę w to co wierzę. Zmieniają się ludzie w tym szaleństwie, zmienia się klimat i czas. Wiesz Pamiętniku, bez zobowiązań, naprawdę, na dłużej się nie da. Tak wiem, Ty to wiesz. Ja już też. A przeznaczenie? Pamiętniku, raz ma się za dużo do wyboru, a za chwilę nie ma się go wcale... To na tyle, nie mam więcej żadnego Ale!

P.S. Drogi Pamiętniczku, tęskniłam, ale niczego nie obiecuję. Nadrobimy to. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Saturday, August 27, 2011

Płock & MPN2011

Kilkugodzinna podróż tam i z powrotem-męęcząca, ale warto było zobaczyć z boku, od kuchni wybory "PIĘKNA". Młodego piękna. Warto było zobaczyć płocki amfiteatr nad Wisłą i Klaudie, której równy rok nie widziałam! Tak, podobało mi się, ale "tam" wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w telewizji... A tymczasem zostawiam Cię z obrazami one przekażą wszystko najlepiej.


"ANUŁANU RANŁEJ!"

Btw: Mc'Donaldy w Polsce są w stanowczo za długich odległościach od siebie!

Thursday, August 25, 2011

Hometown.

Dobrze jest mieć nie tyle miejsce/a co ludzi do których, zawsze będziemy mogli wracać. Bez nich zawsze czulibyśmy się samotni gdziekolwiek byśmy się nie znajdowali. Świadomość, że Ktoś czeka, tęskni i myśli jest najpotrzebniejsza. Bez niej nie da się funkcjonować! Bo w ogóle da się jakkolwiek przeżywać najlepsze chwile w życiu bez poczucia przynależności do pewnej społeczności? Niektóre ulice przywołują tylko wspomnienia, ale za to niektórzy ludzie na samą myśl powodują, że się uśmiechamy. Dzięki nim nie jesteśmy tacy mali na tym świecie. To do nich zawsze wracamy i pamiętamy...

♫ ♥click

Niezadługo wraca W., której nie mogę się już doczekać.