"Wojownik światła zachowuje się jak dziecko. Wielu ludzi to szokuje.Zapomnieli, że dziecko musi się bawić, czasem trochę gorszyć,że zadaje pytania frapujące i niedojrzałe, opowiada niestworzone historie,w które często samo nie wierzy..."
No dobrze to o mnie. Jestem wojownikiem mam też swój mieczyk pokonujący największe zło na świecie, tarcze która zbudowana jest z nierdzewnej wiary, ale co z tego?
Wednesday, July 21, 2010
Tuesday, July 6, 2010
Pola
Monday, June 28, 2010
Nic na potem.
Będziemy tęsknić, śmiać się i długo wracać. Być może osobno, ale i tak razem.
Rozpoczynamy długi okres cudownej beztroski.A Sandra dała radę i jest zadowolona. Wyleczyła się.. i nic na potem!
P.S. Ukradła banana.
Saturday, June 19, 2010
Dziękujemy
Subscribe to:
Posts (Atom)