Friday, February 26, 2010

By uciec od codzienności.

Lista codziennośći:
1.Narzekanie na pogodę bez względu na to czy jest ładna czy brzydka.
2.Wielogodzinne, bezsensowne wymiany komunikatów na gadu gadu.
3.Wchodzenie milion razy dziennie na nasza-klase.
4.Chodzenie w butach.
5.Jedzenie śniadania, obiadu i kolacji mimo braku poczucia głodu.
6.Obgadywanie tych co zbyt szeroko się uśmiechają lub tych którym nie pasują ciuchy.
7.Co rano przestawianie budzika "jeszcze o 5 minut".
8.Mówienie "dzień dobry" mimo, że taki nie jest.
9.Czekanie na wiadomość od Niej/Niego- bo samemu nie napiszę.
9.Robienie dobrej miny do złej gry. "tak, tak wszystko jest w porządku"
10.Myśl o piątku...
11.Odkładanie wszystkiego na jutro.
12.Przekonanie,że to nie mnie dzisiaj spyta.
13.Noszenie ze sobą komórki zawsze i wszędzie.
14.Poczucie świadomości ,że są lepsi, mądrzejsi,ładniejsi dlatego nie ma sensu nic robić.
15.Wkurzanie się na tych co maja coś do powiedzenia.
16.Chodzenie wcześnie spać by się wyspać.
17.Picie z kubka.
18.Nie widzenie tego co widzialne.
19.Stanie przed lustrem.
a) i w dalszym ciągu stanie przed lustrem.
20.Kupowanie.Kupowanie.Kupowanie.
...
Codzienne jest wszystko to co sprawia, że zapominamy czego pragniemy i to co napawa nasze życie monotonnią. Czasem warto odbiec od schematu.
To od jutra co?







Wednesday, February 24, 2010

11:16

Zrezygnowana,smutna i zła wzięłam do rąk książkę na którą już dawno miałam ochotę. Otworzyłam przypadkiem na jakiejś stronie i przeczytałam: "Uśmiechnij się! Udawaj,że nie masz pojęcia,skąd to wielkie zainteresowanie.Idź tak, jakby to był czerwony dywan..." Zamknęłam ją i stwierdzilam, że nie mam dzisiaj czasu na czytanie.
Czasami z pozoru głupie rzeczy potrafią poprawić humor.
Idę do sklepu! Z uśmiechem, jakbym szła po czerwonym dywanie...

Thursday, February 18, 2010

Niczego nie jest żal












Losowo z życia pewnej komórki, która przypomniała mi historie zapisana w jej skromnej pamięci. Ożywiły się miejsca, smaki, ludzie i czas. Oddychaj głęboko maleńka.

Wednesday, February 17, 2010

Thinker.









Ile jest różnych zdjęć?


Kino potrafi omamić. Jest złudne. Nawet nie wiesz kiedy, a sugerujesz się czymś innym.
Innym niż powinieneś.