Zatrzymał się czas. I niech tak stoi. człowiek i tak się boi, że wróci to co boli. lepiej niech tak stoi. bo jeszcze ruszy i
zapier<3
Saturday, July 25, 2009
MMLSWMMS!<3 Pozdrowienia dla Wery&Szymka, którzy widzieli więcej...
Sunday, June 28, 2009
"Mógłbym ci opowiedzieć o bólu, żalu i utracie Boga i o tym, że wszystko można zacząć od nowa o ludziach obłudnych aż do szpiku kości że nie tylko słabi przejawiają gest litości o tym, że ci najtwardsi nie płaczą chyba nie jestem jednym z nich - łzami za porażki płacę mógłbym opowiedzieć o słabych charakterach o ludziach co sami czują się poniżej zera jak ciężko jest bagaż złych doświadczeń zrzucić jak łatwiej zamiast zła nadziei kłodę w nogi rzucić o tym, że czasem warto iść w przyszłość po wodzie wiesz, cud zdarzyć się może o ludziach co szukają miłości w ładnych buźkach rzadko patrzą w serce, a to jest zgubne w skutkach jak znajdziesz prawdziwą miłość musisz pielęgnować człowiek nie automat, nie da się przeinstalować choć są słabe charaktery na wpływy podatne lecz co ci po człowieku co pod presją sprzeda matkę mógłbym ci opowiedzieć o miłości siostry do brata mógłbym ci opowiedzieć o prawdziwych przyjaźniach jak fałszywych i wiązanych na pokaz o ludziach co innym za życia już budują ołtarz o błędach przeszłości, niepewnym wzroku w przyszłość o szczerej przyjaźni, której się nie traci o tym ilu łbów udawało braci dalej ci podpowiem jadąc tym tematem przemyśl to dwa razy zanim kogoś nazwiesz bratem o milionach kłamstw i tandety strzyków o napompowanych koksach udających zawodników o zmianach na lepsze, które wyszły z doświadczenia o ubogich ludziach, których nikt nie docenia
...o tym, że trudniej wybacza się bliskiemu mógłbym opowiadać nie widząc zakończenia że bardziej od ran bolą przykre wspomnienia"
wciąż nie dowierzając, że to już ten wyczekiwany czas robimy swoje. także dzisiejszy dzień zalicza się do jak najbardziej udanych. chcąc zapisać to wszystko gdzieś tutaj posłużę się zdjęciami by nie potrzebnie nie "ubierać" słów. jednak widok uśmiechu na twarzy kogoś kto się spełnia i robi to co Kocha jest bezcenny, jednakże tego błysku w oczach nie potrafię opisać nawet najbardziej wyszukanymi i mądrymi słowami. a tymczasem efekty tego spełniania gdzieś już można podziwiać, ale gdzie to na razie nasza słodka tajemnica. Michel Jackson 4ever<3