Sunday, July 26, 2009

Tick Tick.


Zatrzymał się czas.
I niech tak stoi. człowiek i tak się boi, że wróci
to co boli. lepiej niech tak stoi. bo jeszcze ruszy
i

zapier<3

Saturday, July 25, 2009


MMLSWMMS!<3
Pozdrowienia dla Wery&Szymka, którzy widzieli więcej...

Sunday, June 28, 2009

"Mógłbym ci opowiedzieć o bólu, żalu i utracie Boga
i o tym, że wszystko można zacząć od nowa
o ludziach obłudnych aż do szpiku kości
że nie tylko słabi przejawiają gest litości
o tym, że ci najtwardsi nie płaczą
chyba nie jestem jednym z nich - łzami za porażki płacę
mógłbym opowiedzieć o słabych charakterach
o ludziach co sami czują się poniżej zera
jak ciężko jest bagaż złych doświadczeń zrzucić
jak łatwiej zamiast zła nadziei kłodę w nogi rzucić
o tym, że czasem warto iść w przyszłość po wodzie
wiesz, cud zdarzyć się może
o ludziach co szukają miłości w ładnych buźkach
rzadko patrzą w serce, a to jest zgubne w skutkach
jak znajdziesz prawdziwą miłość musisz pielęgnować
człowiek nie automat, nie da się przeinstalować
choć są słabe charaktery na wpływy podatne
lecz co ci po człowieku co pod presją sprzeda matkę
mógłbym ci opowiedzieć o miłości siostry do brata
mógłbym ci opowiedzieć o prawdziwych przyjaźniach
jak fałszywych i wiązanych na pokaz
o ludziach co innym za życia już budują ołtarz
o błędach przeszłości, niepewnym wzroku w przyszłość
o szczerej przyjaźni, której się nie traci
o tym ilu łbów udawało braci
dalej ci podpowiem jadąc tym tematem
przemyśl to dwa razy zanim kogoś nazwiesz bratem
o milionach kłamstw i tandety strzyków
o napompowanych koksach udających zawodników
o zmianach na lepsze, które wyszły z doświadczenia
o ubogich ludziach, których nikt nie docenia

...o tym, że trudniej wybacza się bliskiemu
mógłbym opowiadać nie widząc zakończenia
że bardziej od ran bolą przykre wspomnienia
"

tyle. bo ile więcej?

Friday, June 26, 2009

Backstage.

wciąż nie dowierzając, że to już ten wyczekiwany czas robimy swoje. także dzisiejszy dzień zalicza się do jak najbardziej udanych. chcąc zapisać to wszystko gdzieś tutaj posłużę się zdjęciami by nie potrzebnie nie "ubierać" słów. jednak widok uśmiechu na twarzy kogoś kto się spełnia i robi to co Kocha jest bezcenny, jednakże tego błysku w oczach nie potrafię opisać nawet najbardziej wyszukanymi i mądrymi słowami. a tymczasem efekty tego spełniania gdzieś już można podziwiać, ale gdzie to na razie nasza słodka tajemnica.
Michel Jackson 4ever<3




(nie)Bajka & Vernissage