Monday, November 14, 2016

Art





Sztuka puka w kazdy dzien
W kazdej postaci
Jest kraina 
Abstrakcji
A ma mina
Gdy z nia obcuje
Jest radosna
Bo mnie obejmuje
Przejmuje
A kazdy nowy detal
Zaskakuje
Az sie zakochuje






























Tuesday, November 8, 2016

Moment siły

                                                                                  CLICK



Taki moment występuje w biomechanice, a co za tym idzie, w naszym codziennym życiu. Ja miałam swój moment siły na cudownym wyjeździe do Grecji. Zakochałam się w tym kraju. I po tym pierwszym odwiedzeniu i zaczerpnięciu jego uroku, postanowiłam, ze chciałabym zwiedzić cała Grecję. Każdy czasem potrzebuje takiego przysłowiowego resetu. Takiej prostej regeneracji. To były piękne, beztroskie dni przepełnione promieniami słońca, połączone z przebijająca energia z góry. Miałam okazje zobaczyć miedzy innymi Meteory (klasztory na skałach) - jest to ósmy cud świata uznany przez genealogów. Musze to przyznać. Zrobiły na mnie tak ogromne wrażenie, ze coś tak niemożliwego, niewyobrażalnego wcześniej, mogę zobaczyć. Dotknęło mnie piękno natury a zarazem siły człowieka, który był w stanie stworzyć coś tak wielkiego, ze aż łzy wzruszenia pojawiły się na mojej buzi. Jednym słowem zostałam zaczarowana. To był wyjazd, kiedy miałam czas na doładowanie baterii. Czas, który szybko upłynął. Pobudził receptory i zmotywował jeszcze mocniej do życia do otwartości i ciekawości. Podróże są jednym z sensów życia a dodatkowo tak bardzo kształcą. I z każdym powrotem mam w głowie myśli "chce więcej i więcej". Osoby, które mi towarzyszyły również cieszyły się z pięknych chwil i widziałam w nich radość, ze możemy wspólnie doznawać i uczyć się nowego. Dzielenie wyjątkowego czasu w podróży z innymi jeszcze bardziej nasila w nas szczęście. Życzę każdemu odwiedzającemu tego bloga jak najwięcej chęci do poznawania świata i możliwości doznawania uroków naszego daru życia. I pamiętajmy, ze otwartość na innych to nie słabość, to siła!







































  


Tuesday, November 1, 2016

Jesteś


Czuję, że ze mną jesteś
Choć tak bardzo tęsknię Choć tak mi Ciebie brak I nieraz siły juz nie mam
by nie zwątpić W ten złożony plan. Widzę pod powiekami Twoj uśmiech I twoje słowa, jak mowisz mi A ja dalej z Tobą mam tak Jestes najcudowniejsza siostrą, najlepszą motywacją Moja miłością Aniołka odzwierciedleniem Dopóki mamy siebie, nic nam nie będzie straszne na tej ziemi Dzisiaj jestes moim niewidzialnym stróżem Każdego dnia uśmiecham się do góry I płacząc, że jesteś tam, wysoko Cieszę się, że nisko mam Cię duchem przy sobie Tęsknota nie minie To, co mi zostaje To wiara W nasze spotkanie. Ludzie, doceniajcie, co jest Wam dane Nie jest za późno Na miłowanie siły wyższej Chcąc nie chcąc, jest nam pisana Z życia do życia Wieczność trwa już dziś.