Tuesday, November 1, 2016

Jesteś


Czuję, że ze mną jesteś
Choć tak bardzo tęsknię Choć tak mi Ciebie brak I nieraz siły juz nie mam
by nie zwątpić W ten złożony plan. Widzę pod powiekami Twoj uśmiech I twoje słowa, jak mowisz mi A ja dalej z Tobą mam tak Jestes najcudowniejsza siostrą, najlepszą motywacją Moja miłością Aniołka odzwierciedleniem Dopóki mamy siebie, nic nam nie będzie straszne na tej ziemi Dzisiaj jestes moim niewidzialnym stróżem Każdego dnia uśmiecham się do góry I płacząc, że jesteś tam, wysoko Cieszę się, że nisko mam Cię duchem przy sobie Tęsknota nie minie To, co mi zostaje To wiara W nasze spotkanie. Ludzie, doceniajcie, co jest Wam dane Nie jest za późno Na miłowanie siły wyższej Chcąc nie chcąc, jest nam pisana Z życia do życia Wieczność trwa już dziś.



Saturday, September 10, 2016





To nieprawda, że nic nie może wiecznie trwać. Miłość trwa wiecznie. Faktem jest, że gdy nie ma nic - jest wszystko gdy miłość istnieje. Jest sensem życia. Jest wiara i nadzieja na drugi świat. Na drugie spotkanie. Na drugie istnienie i przedłużenie czegoś, co daje ukojenie w własnej kruchości i śmiertelności. Udowadnia, ze metafizyka jest wszechmogąca. Dlaczego u niektórych gdy się tli, to czasem jest jej za mało i gaśnie? Czemu jednym nie jest dane jej doświadczyć i żyją w przekonaniu, że nie istnieje?! Przecież każdy jej doświadcza w rożnych postaciach. Nieodwzajemniona nie ma sensu?. Nawet śmierć nie jest wstanie jej zakończyć i moje życie tutaj jest tego żywym dowodem. Ktoś kiedyś napisał, ze każdemu dzieje się według jego wiary. Ja praktykuje. Mój światopogląd, moja wiara we własne ideologie daje mi odzwierciedlenie w rzeczywistości i utwierdza w przekonaniu, ze ktoś, kto napisał te słowa miał racje. Mamy prawo do życia i do szczęścia. Nikt nie może mieć do nas pretensji o to, że idziemy za przeczuciem, że robimy coś, co będzie dla nas dobre. Kiedy czyjaś krzywda nie jest naszym celem, to mamy prawo robić to, w czym widzimy swoje szczęście. I nikt nie może nam tego zabronić. Nikt. Istnieje kosmiczna harmonia duszy. Niby istnieje teoria wszystkiego. Niby wszyscy wiedza już wszystko. Ja wiem coś dla mnie najcenniejszego i najważniejszego. Miłość była w stanie stworzyć tak złożony świat, gdzie tyle różnych gatunków zwierząt, roślin jest zależnych od siebie, cała natura - wszystko - istnieje dzięki - wszystkiemu. Trwałe szczęście na tej ziemi nie jest osiągalne lecz żyjemy po coś, każdy z nas ma jakieś zadanie. Sandra jest teraz w tym lepszym świecie, wolna od wszystkiego. Spotkam się z nią ale jeszcze nie teraz, każde życie ma sens i powtórzę jeszcze raz. Jeśli żyjemy to w jakimś celu. Myślę ze bardzo możliwe, że opłakujemy zmarłe osoby, bo nie ma ich tutaj z nami. Nie ma ich ale przecież tylko ciałem. Oni widząc to na górze dziwią się nam z nieba, bo żyjemy dalej w tym czasami dość smutnym świecie, tak kurewsko tęskniąc za kimś kogo rola na tym świecie się skończyła, kto może być pośród osób szczęśliwych. Ja jestem szczęśliwa. Dziękuje za wszystko. ciesze się, że jest mi dane doświadczać nawet tych najdrobniejszych z drobniejszych. A propo, teraz idę napić się ulubionej kawy. Ty tez zrób dzisiaj coś zwykłego, coś prostego i w swojej prostocie niezwykłego, przyjemnego a niby zwyczajnego. A gdyby to wszystko było na niby? Miłego dnia :)







Monday, August 29, 2016

Razem



Nasza przyjaźń trwa już lat dwanaście

To taka miłość, która nie gaśnie.

To taka dłoń co oczy ociera

Gdy niebo z ziemią granice zaciera.

To dłoń co łapie i ciągnie do przodu

Albo zatrzyma z ważnego powodu.

To więź co scala nasze nastroje

I dzieli każdą radość na dwoje.

Warto dobierać się z ludźmi parami

Cieszyć się razem. Najlepsze przed nami!









Sunday, August 28, 2016

Miracle

Zero obróbki zdjęcia. Najpiękniejszy widok w życiu, w Żywcu. Nie na krańcu świata - za własnym domem. Załączony obrazek aż tak nie oddaje rzeczywistości, w której się znalazłam. Na żywo było po prostu nie do opisania. Większego cudu natury chyba nie zobaczę, bo nie potrafię nawet go sobie wyobrazić... Stałam wpatrzona w niebo i nie mogłam się nadziwić jak to jest niesamowicie skonstruowane. Możemy doświadczać takiego piękna, które powoduje, że przenosimy się w stan wielkiego zachwytu i ekscytacji.
Sprawia to, że bardziej doceniasz oraz przejmuje Cie wdzięczność za prezent, jakim jest życie, bez względu na to, co nas w nim spotyka.