Thursday, June 2, 2011

Niczego nie będzie żal

odkryjemy miłość nieznaną i poznamy świata zjawiska. Krótkie chwile na refleksje o jutrze i pojutrze bardzo szybko zamieniają się w nowe marzenia i chęć chcenia "czegokolwiek" doświadczenia. Robimy wszystko by mieć cudowne wspomnienia...
A tymczasem jedna z moich komórek życiowych została wymieniona na nową (chyba) lepszą i pragnie przekazać losowe obrazy z swojej ogromnej pamięci by jednocześnie pokazać ludzi którzy znów szkolili w sztuce tęsknienia i czekania.


I do zobaczenia,
O.S.T.R.-Idę w świat ♥ a ty idziesz ze mną! :)
"Nie pozostaje nam nic innego"...

Tuesday, May 3, 2011

Naturalnie



jeśli nie wiesz co pisać... pisz niewyraźnie!
kdfjlskdjf sdkjdkflgjlkgjdfg dlfgjdflgjlsdifgsdflghsdfjg gdlfjkghdlfjkghdflgj ldfjghdlfjkghdlf ljhdfgjkdfghdfkjgh dfkjghdf kgjh.
Fuck Yeah i do przodu!

Friday, April 22, 2011

Do nadawcy:

Szokuj, nie kryj się w ludzkim mroku
(z)rozum, sens pojecia-uroku_tego czegoś_ w oku?
dzwoń, "halo? nie pozna pora, przedstawie ci potwora"
- czyta wiadomosci od tchórzliwych gości
S
M/O
S
więc?

Saturday, April 16, 2011

U are perfect!

Chwilowo jakoś nie potrafię. Pani Pustko dzień dobry
a raczej do widzenia.
Coś niebawem tu umieszczę.
KLICK