Wszystko od początku. Zaczęło się i mnie wciągnęło. Wycinanie,wklejanie,składanie tak powstał pierwszy"KOLAŻYK". W pewnym miejscu z nudy.
Thursday, December 17, 2009
"Miłość, marzenia, uczucia i myśli! Jeszcze raz uwierz w Siebie i uwolnij ten instynkt by żyć by być i istnieć dla szczęścia. Teraz ty iMY to ludzie po przejściach"<3 I już troszeczkę tęsknię...