Wszystko od początku. Zaczęło się i mnie wciągnęło. Wycinanie,wklejanie,składanie tak powstał pierwszy"KOLAŻYK". W pewnym miejscu z nudy.
Thursday, December 17, 2009
"Miłość, marzenia, uczucia i myśli! Jeszcze raz uwierz w Siebie i uwolnij ten instynkt by żyć by być i istnieć dla szczęścia. Teraz ty iMY to ludzie po przejściach"<3 I już troszeczkę tęsknię...
Sunday, November 29, 2009
Friday, September 4, 2009
"Najważniejsze jest mieć wokół siebie tych, ktorzy są cenniejsi niż złoto" Jednak jak powiedziala pewna osoba, najwazniejsze jest umieć ich wyróżnic z tłumu... A:* W:* G:*