Z każdym łykiem płynu z każdym dzwiękiem szumu. Nie myślimy nad tym, że oddychamy.Nie myślimy jak szybko oddychamy a potem odpadamy. Zawsze znajdzie się ktoś kto wyczaruje płomyk. Czarujemy? No to lecimyyyy.
Zawsze kiedy się topię ty mnie ratujesz tzn zawsze próbujesz. Dobrze, że nie jestem Desperadzką Muchą! Bliżej świętości? Raczej. Idziemy dzisiaj odpokoutować.
Uwierz, z szczęściem jest jak z Tobą. Myśli,że jest ładna-jest ładna. Myśli,że ma pecha-ma pecha. W ogóle co to jest szczęście? Rośnie gdzieś tu takie drzewo? Ja chcę jego owoc. (Nie) Szczęśliwa.